PRO-SPORT

Bács-Kun Sport - Bácsalmás, Kunbaja és környéke sportja - folytatás: 2011./XVI. évfolyam Labdarúgás, Kézilabda, Asztalitenisz, Cselgáncs, Diáksport, BSC 1913-2013.

A gólvágók nélkül is négyet rúgott a PVSE

A PVSE labdarúgó együttese a megyei I. osztályú bajnokság 13. fordulójában, november 8-án, Hartán szerepelt. A papírforma szerint nyerhető mérkőzésen magabiztos, gólerős játékkal begyűjtötte a három pontot. Az, hogy a mérkőzésen négy gólt is lőtt a PVSE nem meglepetés, hisz a bajnokságban összesen lőtt góllal (35) negyedikek a rangsorban, csak sajnos a kapott gólok (32) tekintetében is negyedik helyen áll a csapat. Amúgy, az összesen megszerzett 14 ponttal a 10. helyre lépett előre a PVSE és a gólkülönbség (35-32) is pozitív előjelűre váltott. Az őszi idény utolsó két mérkőzésén előbb hazai pályán Kunszállás, majd idegenben Kiskunhalas ellen sem reménytelen a maximális pontmennyiség begyűjtése, amivel a PVSE megerősítheti helyét a középmezőnyben és majd a tavasszal az őszinél jobb idénykezdéssel, előrébb léphet a tabellán…

Harta – Bácsalmás 0-4 (0-2)

Harta, 2009. november 8. Vezette: Tóth István – Csere Máté, Varga Zoltán. Harta: Zsinka Ottó – Kovács János, Csehi István (Kalló Péter 80.’), Bálint Milán, Ispán Sándor, Csehi István II., Lisztmaier Tamás, Tomolik Tamás, Gojtán Tamás, Kövessdi Gergő, Szauer Tamás (Kertész Ádám 46.’). Bácsalmás: Szőke István – Bögre Károly, Barcsák Endre, Kiss János, Barcsák Gábor (Szűcs Balázs 75.’), Hernády Márk (Dervaderics Donát 75.’), Gazsi János, Eckert Norbert, Rudics János, Józsa Patrik (Bosnyák Krisztián 35.’), Reitmann Zoltán. Edző: Barákovics István.

Gólok: 0-1: Józsa Patrik 5. perc. 0-2: Józsa Patrik 10. perc. 0-3: Gazsi János 52. perc. 0-4: Hernády Márk 60. perc.